Спорт – це сила духу, настрою, заряд бадьорості

Опубліковано: 10 вересня 2021

241226057 n Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.
 Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм. Адже саме завдяки спорту та фізичній культурі формується особистість й розкриваються потенційні можливості людини. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. Фізичне виховання є важливими складовими всебічної підготовки захисника Вітчизни, воїна Державної прикордонної служби України. Адже лише фізично загартовані 240672194 nта морально стійкі військовослужбовці можуть витримати та подолати всі виклики під час виконання службових завдань на всіх ділянках державного кордону та в районі проведення операції Об’єднаних сил.
Хочеться зазначити, що чудовий результат здобули українські спортсмени на Паралімпійських іграх 2020 у Токіо. За дванадцять змагальних днів наша збірна здобула 98 медалей і посіла шосте місце у медальному заліку.
 Отож, дорогі наші студенти та читачі, займайтеся спортом і фізичною культурою, зміцнюйте здоров’я, розвивайте волю, досягайте успіхів, прославляйте Україну на чемпіонатах Європи та світу, чи просто ведіть активний спосіб життя. Це допоможе Вам досягати всіх цілей!
 Шановні викладачі та студенти, чия діяльність пов'язана зі спортом, спортсмени, чемпіони, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята здорових, цілеспрямованих людей, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту. Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси – олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях. Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, життєвих і спортивних перемог!
 З нагоди цього професійного свята у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка експонує тематична книжкова виставка «Спорт – це сила духу, настрою, заряд бадьорості».
 Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду, а зокрема викладачів кафедри фізичної реабілітації і спорту та студентів спеціальностей :  – Фізична культура і спорт
                                                  – Громадське здоров’я і фізична реабілітація