Інтелектуальна гра-вікторина брейн-ринг «Ерудит»

Опубліковано: 04 жовтня 2021
фото У бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ проведено інтелектуальну гру-вікторину брейн-ринг «Ерудит» для першокурсників-обліковців ВСП "Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ" присвячену всеукраїнському дню бібліотек. Модераторами заходу виступили завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна та куратор гр. ОО-11 Ірина Бобчук.
 Участь у брейн-рингу взяли три команди.  Логіко-інтелектуальні питання стосувалися тем історії, літератури, спорту, музики, відомих людей світу, науки, винаходів, географії, релігії та традицій. Відповідаючи на запитання в ігровій формі студенти мали змогу навчитися креативно, творчо мислити та дискутувати.
 За результатами гри місця розподілилися таким чином: 1 місце- команда «Фортуна», 2 місце - команда «Вундеркінд», 3 місце – команда «Щасливчик».
 Студенти показали високий рівень знань та довели, що різнобічно розвиваються, і не обмежуються лише навчальною програмою. Дякуємо учасникам та всім, хто брав участь в організації, за чудову гру! Загалом, участь у таких заходах підтримує дружні відносини між студентами, закріплює конкурентний дух і мотивує їх до постійного вдосконалення рівня своїх знань. Такого роду інтерактивні методи допомагають урізноманітнити навчання та час дозвілля студентів, розвивають логічне мислення й кмітливість, активізують пізнавальну діяльність і комунікативну толерантність.