Вечірні сутінки у бібліотеці для тих, хто любить книги, вечірні пригоди, а особливо для тих, хто здав першу успішну зимову сесію

Опубліковано: 21 грудня 2021

 1a17 грудня у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ першокурсники ФКІТ (гр. КН-11,12) зустріли вечірні сутінки в бібліотеці та активно провели дозвілля у приємній компанії та теплій атмосфері.  Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів, доцент Ірина Любезна. Присутні мали змогу поринути в ще досі незнану атмосферу вечірньої бібліотеки, пройти цікавий квест, відчути неймовірний запах паперових книг, переглянути анімаційний фільм та дружньо спілкуючись з однодумцями, обговорити враження, які він склав на їхній психо-емоційний стан. Також для молоді проведено цікаві конкурси, розваги та інтелектуальну гру брейн-ринг.
 Участь у брейн-рингу взяли дві команди (дівчата проти хлопців). Логіко-інтелектуальні питання стосувалися тем історії, літератури, спорту, музики, відомих людей світу, науки, винаходів, географії, релігії та традицій. Відповідаючи на запитання в ігровій формі студенти мали змогу навчитися креативно, творчо мислити та дискутувати.
 За результатами гри хлопці здобули перемогу. Однак, всі студенти показали високий рівень знань та довели, що різнобічно розвиваються, і не обмежуються лише навчальною програмою.
 А потім було караоке… і море позитивних щирих думок, вражень та посмішок.

2a5a6a7a8a9a10a12a13a16a3a4a