Мати – її величність, у неї в обіймах вічність

Опубліковано: 06 травня 2022

1dmХто не тужить за минулим, у того не було матері. (Г. Нанн)
***
Діти - якорі, які утримують матір у житті. (Софокл)
***
Найвеличніше право жінки - бути матір'ю. (Л. Ютанг)
***
Любов матері всесильна, первісна, егоїстична, і водночас безкорислива. Вона ні від чого не залежить. (Т. Драйзер)

 Одним із найдушевніших та найтепліших є прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - День Матері. Адже, мама дарує життя, веде по життю та продовжує наш рід.
 У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету до Дня Матері проведено літературну годину до Дня Матері «Матусине ім’я святе» для студентської молоді, де вони мали змогу доторкнутится серцем до чудової поезії про маму. Студенти із хвилюванням і щемом у серці зачитували поетичні рядки, у яких висловлена турбота та любов до мам.
 Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна, яка розповіла про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні і в європейських країнах, а також презентувала тематичну виставку «Мати – її величність, у неї в обіймах вічність», закликавши любити своїх матерів, шанувати, пильнувати їх нині, поки вони поряд з нами, щоб завтра не спізнитись, бо матері не вічні.
 Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І не випадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої мами.
 У День Матері працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ від усієї душі вітають дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

2dm.jpg6dm8dm9dm4dm5dm