Книга єднає тих, хто читає

Опубліковано: 09 вересня 2022

k5 Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ – це місце, де студенти не просто отримують книги, а й велику втіху і користь для своєї душі, оскільки вони мають змогу долучитися до джерел духовності.
 Сьогодні для відвідувачів, зокрема студентів гр. ПРт-11, проведено літературний дискурс на тему: «Книга єднає тих, хто читає». Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.
 На літературному дискурсі обговорювались актуальні питання щодо ролі книги в житті людини, яка є надзвичайно великою, адже своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані саме книзі.
 Книги прищеплюють нам добрі почуття і благородні думки, мотивують до хороших вчинків, сприяють моральному становленню. Чесність, готовність боротися за правду, добросовісність, повага до людей і до себе, любов до знань і праці, відповідальність, почуття обов'язку перед сім’єю, перед країною ненав’язливо входять у свідомість людини через спілкування з хорошою книгою.
 Читання книг є дуже корисною звичкою. Воно відкриває нам самих себе і світ. З плином часу книги не втрачають своєї актуальності. Ось чому їх називають маяками в океані часу.
 Незважаючи на високі темпи розвитку цифрових технологій та потоків інформації молодь цікавили наповнення бібліотеки сучасною літературою та проблеми книговидання у воєнний період.
 В процесі дискурсу Ірина Любезна у доступній формі та на конкретних прикладах обґрунтувала завдання які стоять перед бібліотекою, окреслила коло актуальних проблем книговидання та візуалізувала переваги друкованих книг.

k1k2k3k4