Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Лукашин, Ю. П.
Адаптивная эконометрика. Нелинейные адаптивные регрессивные модели
[Текст] / Ю. П. Лукашин
// Вопросы статистики. – 2006. – №6. – С. 37-46.
ББК 22.172
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/А/Ад/адаптивний метод, адаптивный метод
Ключові слова/Е/Ек/еко.../економетрика
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'