Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Гафійчук, В. В.
Аналіз дисипативних структур у дифузійних системах з дробовими похідними
[Текст] / В. В. Гафійчук
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №4. – С.62-68.
ББК 22.311
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математичні методи, математические методы
Ключові слова/М/Ма/математичні методи, математические методы/математичні методи теоретичної фізики, математические методы теоретической физики
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'