Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Лебедев, Е. А.
О максимизации прибыли и минимизации риска в сетях полумарковского типа
[Текст] / Е. А. Лебедев, И. А. Макушенко
// Кибернетика и системный анализ. – 2007. – март-апрель (№2). – С. 65-79.
ББК 22.17
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/Т/Те/теорія.../теорія ймовірностей, теория вероятностей, comtingency theory
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'