Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Кучмінська, Х. Й.
Аналог теореми Пейдона-Уолла для багатовимірних неперервних дробів спеціальних типів
[Текст] / Х. Й. Кучмінська
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 30-37.
ББК 22.14
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математика, mathematics, mathematique, matematyka
Ключові слова/Д/Др/дроби, дробы
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'