Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Шеремета, М. М.
Про послідовність максимальних членів похідних Гельфонда-Леонтьєва цілої функції
[Текст] / М. М. Шеремета, О. А. Волох
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 120-128.
ББК 22.11
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/В/Ви/вищ.../вища математика, высшая математика, advanced mathematics
Каталог навчальних курсів/В/Вища математика/Похідна функції
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'