Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Лавренюк, С. П.
Необмеженість розв'язків одного гіперболічного рівняння третього порядку
[Текст] / С. П. Лавренюк, О. Т. Панат
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №3. – С. 36-45.
ББК 22.14
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/Р/Рі/рівняння вищих степенів, уравнения высшей степени
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'