Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Емеличев, В. А.
О регулировании векторных задач целочисленного квадратного програмирования
[Текст] / В. А. Емеличев, Е. Е. Гуревский
// Кибернетика и системный анализ. – 2009. – март-апрель (№2). – С. 128-134.
ББК 22.183.491
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/К/Кв/квадратичне програмування, квадратичное программирование, quadratic programming
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'