Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Касьянов, П. О.
Периодические решения для класса нелинейных эволюционных уравнений гиперболического типа
[Текст] / П.О.. Задоянчук Н.В. Касьянов, В. В. Ясинский
// Кибернетика и системный анализ. – 2009. – сентябрь-октябрь(№5). – С. 118-128.
ББК 22.143
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/Д/Ди/диф.../диференціальні рівняння, дифференциальные уравнения
Ключові слова/Г/Гі/гіперболи, гиперболы
Ключові слова/Л/Лі/лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra/нелінійні рівняння
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'