Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Антонова, Т. М.
Про одну ознаку фігурної збіжності двомірних неперервних дробів із комплексними елементами
[Текст] / Т. М. Антонова, О. М. Сусь
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №2. – С. 28-35.
ББК 22.11
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/В/Ви/вищ.../вища математика, высшая математика, advanced mathematics
Ключові слова/Д/Др/дроби, дробы
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'