Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Попов, Г. Я.
Основы теории двухмерных бесконечных систем алгебраических уравнений
[Текст] / Г. Я. Попов
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2010. – №2. – С. 17-27.
ББК 22.14
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/І/Ім/імунітет/інт.../інте.../інтегральні рівняння, интегральные уравнения
Ключові слова/Р/Рі/рівняння вищих степенів, уравнения высшей степени
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'