Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Семенов, В. В.
Категорные свойства разрешимости одного класса задач минимизаци : [математический анализ]
[Текст] / В. В. Семенов
// Кибернетика и системный анализ. – 2011. – январь--февраль (№1). – С. 104-115.
ББК 22.16
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математика, mathematics, mathematique, matematyka
Ключові слова/М/Ма/математичні моделі, математические модели
Ключові слова/В/Ве/вектори
Каталог навчальних курсів/М/Математичний аналіз
Ключові слова/М/Мі/Мін/мінімізація
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'