Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Іванов, М. І.
Задача з вільною межею для двомірного параболічного рівняння
[Текст] / М. І. Іванов
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №1. – С. 27-35.
ББК 22.14
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/Л/Лі/лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra
Ключові слова/Р/Рі/рівняння вищих степенів, уравнения высшей степени
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'