Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Савченко, П. О.
Чисельне розв'язування двострокової крайової задачі з нелінійним двомірним спектральним параметром
[Текст] / П. О. Савченко, Л. П. Процах
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №1. – С. 48-56.
ББК 22.14
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/З/За/зад.../задачі, задачи
Ключові слова/Л/Лі/лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra/нелінійні рівняння
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'