Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Ясинский, В. К.
Оптимальная линейная фильтрация для систем стохастических дифференциальных уравнений с пуассоновскими возмущениями
[Текст] / В. К. Ясинский, А. Я. Довгунь, Е. В. Ясинский
// Кибернетика и системный анализ. – 2012. – № 1. – С. 40-48.
ББК 22.11
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/Д/Ди/диф.../диференціальні рівняння, дифференциальные уравнения
Ключові слова/В/Ви/вищ.../вища математика, высшая математика, advanced mathematics
Ключові слова/Д/Ди/диф.../диференціальне числення, дифференциальное исчисление
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'