Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Подільчук, І. Ю.
Про максимальну похибку при апроксимації нераціональних функцій від резольвентних інтегральних операторів ланцюговим дробам
[Текст] / І. Ю. Подільчук
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2012. – № 1. – С. 19-28.
ББК 22.11
Замовити
Додати до списку
Примірники
Місце збереження
Кількість
В наявностi
Філія 2
1
1
Чит. зал студентів
1
1
Теми документа
Ключові слова/В/Ви/вищ.../вища математика, высшая математика, advanced mathematics
Ключові слова/Д/Др/дроби, дробы
Ключові слова/П/По/пох.../похибка
Статистика використання: Видач: 0
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'