Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Джалюк, Н. С.
Розв'язки матричного діофантового поліноміального рівняння
[Текст] / Н. С. Джалюк, В. М. Петричкович
// Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 55-60.
ББК 22-14
Замовити
Додати до списку
Примірники
Місце збереження
Кількість
В наявностi
Філія 2
1
1
Чит. зал студентів
1
1
Теми документа
Ключові слова/Л/Лі/лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra
Ключові слова/А/Ал/алгебра, algebra
Ключові слова/А/Ал/алгебраїчна теорія чисел, алгебраическая теория чисел, algebraic numbers
Ключові слова/М/Ма/матричні рівняння
Ключові слова/М/Ма/матричний підхід
Статистика використання: Видач: 0
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'