Електронний каталог

          Пукальський, І. Д.
    Нелокальна параболічна крайова задача та задача оптимального керування для лінійних рівнянь з виродженням [Текст] / І. Д. Пукальський
    // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 102-114.


ББК 22.15

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'