Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Грод, І. М.
Існування обмежених розв'язків нелінійних різницевих рівнянь у банаховому просторі
[Текст] / І. М. Грод
// Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 165-173.
ББК 22.14
Замовити
Додати до списку
Примірники
Місце збереження
Кількість
В наявностi
Філія 2
1
1
Чит. зал студентів
1
1
Теми документа
Ключові слова/Л/Лі/лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra/нелінійні рівняння
Ключові слова/П/Пр/Про.../простір
Статистика використання: Видач: 0
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'