Електронний каталог

          Яековець, В. П.
    Асимптотичне розв'язання задачі Коші для лінійного сингуляторно збуреної системи у випадку кратного спектра головного оператора [Текст] / В. П. Яековець
    // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 270-288.


ББК 22.14

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'