Електронний каталог

          Власій, О.
    Математичне моделювання вимушених коливань балки з дискретно-неперервним розподілом параметрів [Текст] / Олеся Власій
    // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2013. – Вип. 17. – С. 17-28.


ББК 22.2

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'