Електронний каталог

          Боднар, Д. І.
    Оцінка швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду [Текст] / Д. І. Боднар, М. М. Бубняк
    // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 24-32.


ББК 22.11 + ТНЕУ(БД) + ТНЕУ(БМ)

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'