Електронний каталог

          Романів, А. М.
    Найменше спільне праве кратне матриць з одним відмінним від одиниці інваріантним множником [Текст] / А. М. Романів, В. П. Щедрик
    // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 67-74.


ББК 22.11

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'