Електронний каталог

          Гладун, В. Р.
    Деякі множини відносної стійкості до збурень гіллястих ланцюгових дробів з комплексним елементами та змінною кількістю гілок розгалужень [Текст] / В. Р. Гладун
    // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 14-24.


ББК 22.11

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'