Електронний каталог

          Гафійчук, В. В.
    Методи малого параметра в нелінійних системах реакції-дифузії: умови застосування, побудова розв'язків, аналіз біфуркацій [Текст] / В. В. Гафійчук, Б. Й. Дацко, З. І. Васюник
    // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 51-59.


ББК 22.11

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'