Електронний каталог

          Бессалов, А. В.
    Точное число эллиптических кривых в канонической форме, изоморфных кривым Эдвардса над простым полем [Текст] / А. В. Бессалов, Л. В. Ковальчук
    // Кибернетика и системный анализ. – 2015. – № 2. – С. 3-12.


ББК 32.81

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'