Електронний каталог

          Антонова, Т. М.
    Деякі достатні умови збіжності та абсолютної стійкості до збурень гіллястих ланцюгових дробів з дійсними елементами [Текст] / Т. М. Антонова, В. Р. Гладун
    // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 16-24.


ББК 22.14

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'