Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Перегуда, Ю. М.
Про частково впорядковані множини з максимальними 1-стабільними підмножинами
[Текст] / Ю. М. Перегуда
// Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 25-29.
ББК 22.18
Замовити
Додати до списку
Примірники
Місце збереження
Кількість
В наявностi
Філія 2
1
1
Чит. зал студентів
1
1
Теми документа
Ключові слова/М/Мн/множина, множество
Ключові слова/З/Зо/зображення
Статистика використання: Видач: 0
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'