Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Бігун, Р. Р.
Числовий метод мінорантного типу відшукання екстремуму довільних логарифмічно опуклих функцій двох дійсних змінних
[Текст] / Р. Р. Бігун, Г. Г. Цегелик
// Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 64-68.
ББК 22.16
Замовити
Додати до списку
Примірники
Місце збереження
Кількість
В наявностi
Філія 2
1
1
Чит. зал студентів
1
1
Теми документа
Ключові слова/Ц/Ці/цілочислове лінійне програмування, целочисленное линейное программирование
Ключові слова/М/Ма/математичні моделі, математические модели
Ключові слова/Д/Ді/дійсні змінні, действительные переменные, real variable
Статистика використання: Видач: 0
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'