Електронний каталог

          Головань, О. О.
    Моделювання логістичних бізнес-процесів з використанням асимптотичних методів [Текст] / О. О. Головань, О. М. Олійник, В. О. Шишкін
    // Актуальні проблеми економіки. – 2015. – № 9. – С. 428-433.


ББК 65.050.9(4Укр)030.1

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 3 1 1
Чит. зал викладачів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'