Електронний каталог

          Сохацький, О.
    Поліпарадигмальна невизначеність міжнародних економічних відносин у системі глобальної безпеки [Текст] / Олександр Сохацький
    // Вісник економіки. – 2024. – № 1(111) : січ.-берез. – С. 198-217.


УДК 339.9 + ЗУНУ

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Абонемент наукової л-ри 1 1
Філія 2 1 1
Філія 3 1 1
Чит. зал викладачів 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0 Завантажень: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'