Електронний каталог

          Кісельова, О. М.
    Про динамічну задачу оптимального розбиття множин із фіксованими центрами за умов невизначеності [Текст] / О. М. Кісельова, О. М. Притоманова, О. О. Кузенков
    // Міжнародний науково-технічний журнал Проблеми керування та інформатики. – 2025. – № 4. – С. 6-23.


УДК 519.8

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'