Електронний каталог

          Булавацький, В. М.
    Задача моделювання дробово-диференціальної динаміки поширення комп'ютерних вірусів на основі моделі з біпорядковою похідною Хільфера [Текст] / В. М. Булавацький
    // Міжнародний науково-технічний журнал Проблеми керування та інформатики. – 2025. – № 5. – С. 66-77.


УДК 517.9:519.6

            



Примірники
Місце збереження Кількість В наявностi
Філія 2 1 1
Чит. зал студентів 1 1


Теми документа


Статистика використання: Видач: 0





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'