Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Антонюк, О.
Регулярні властивості напівгруп, породжених нелінійними потоками на многовидах
[Текст] / О. Антонюк
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2004. – №4. – С.56-63.
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математичні методи, математические методы
Ключові слова/М/Ма/математичні методи, математические методы/математичні методи теоретичної фізики, математические методы теоретической физики
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'