Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Ментинський, С. М.
Двосторонні наближення до періодичних розв'язків систем звичайних диференціальних рівнянь
[Текст] / С. М. Ментинський
// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2005. – № 1. – С.27-31.
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математична фізика, математическая физика
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'