Електронний каталог
Пошук
Відібрані
Формуляр
Опис документа
Сайт бібліотеки
Сайт ВНЗ
Українська
English
Увійти
Шифр читача:
Пароль:
Увійти
Відмінити
ERROR
Семенченко, А. І.
Математичні моделі оптимізації управління ресурсами для забезпечення обороноздатності держави
[Текст] / А. І. Семенченко
// Економіка та держава. – 2006. – №3. – С. 55-58.
ББК 65.050.9(4Укр) 030.1
Додати до списку
Теми документа
Ключові слова/М/Ма/математичні методи, математические методы
Ключові слова/Е/Ек/еко.../економіко-математичні методи, экономико-математические методы
Ключові слова/О/Об/оборонне планування
Додати коментар
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'