Електронний каталог

Ч-15          Чайківська, Ю. М.
    Математична модель надходження глюкози зі споживанням вуглеводів [Текст] / Ю. М. Чайківська, Р. М. Пасічник
    // Сучасні комп'ютерні інформаційні технології : матеріали ІV Всеукр. шк.-семінару молодих вчен. і студ. АСІТ'2014 [м. Тернопіль, 16-17 трав. 2014 р.] / відп. за вип. М. П. Дивак. – Тернопіль : ТНЕУ, 2014. – С. 44-45.


 

Опис документа            


Не вдається розпізнати PDF файл

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'