Електронний каталог
Класифікатори
ком...
комутативні кільця, коммутативные кольца, commutative rings
Документи:
Гаталевич, А. І.
Кільця Безу з дільниками нуля в радикалі Джекобсона [Текст] / А. І. Гаталевич // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 46-48.
Гаталевич, А. І.
Редукція матриць третього порядку над кільцем Безу стабільного рангу 2 [Текст] / А. І. Гаталевич // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 80-85.
Мельник, І. О.
Диференціально-мультиплікаційні модулі та їх диференціально-первинний спектр [Текст] / І. О. Мельник, М. Я. Комарницький // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 93-101.
Пігура, О. В.
Комутативні кільця Безу, в яких нуль є адекватним елементом, напіврегулярні [Текст] / О. В. Пігура // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 56-58.
Романів, О. М.
Елементарна редукція матриць над кільцями Безу n-раз стабільного рангу 1 [Текст] / О. М. Романів // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 77-79.
Саган, А. В.
Напівспадкові квазі-евклідові кільця [Текст] / А. В. Саган // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 50--58.
Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'