Електронний каталог
ланцюги Маркова
Документи:
- Levanon, G. Forecasting recession and slow-down probabilities with Markov switching probabilities as right-hand-side variables [Текст] / G. Levanon // Business Economics. – 2011. – №2. – C. 99-110.
- Palamarchuk, M. Global business cycle: synchronization in the current recession [Текст] / M. Palamarchuk // Актуальні проблеми міжнародних відносин. – 2010. – Вип. 92, ч.1. – C. 27-42.
- Іхсанов, Ш. М. Використання ланцюгів Маркова для прогнозування соціально-економічних процесів [Текст] / Ш. М. Іхсанов, В. В. Лопушанська // Актуальні проблеми економіки. – 2011. – №1. – С. 259-267.
- Колесніков, Олексій Євгенович Компетентнісно-орієнтовані моделі і методи формування інформаційного середовища університету [Текст] : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : спец. 05.13.06 - інформаційні технології / Колесніков Олексій Євгенович. – К. : КНУБІА, 2020. – 43 с.
- Остапчук, Ольга Василівна Моделювання процесу формування організаційної структури промислових підприємств [Текст] : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.00.11 - математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці / Остапчук Ольга Василівна. – Хмельницький : ХНУ, 2013. – 19 с.
- Позднякова, Л. О. Використання економіко-математичних методів моделювання в процесах страхування [Текст] / Л. О. Позднякова, Г. В. Мамонова // Актуальні проблеми економіки. – 2011. – №6. – С. 278-284.
- Скіцько, В. І. Використання ланцюгів Маркова для прогнозної оцінки показників кредитної політики підприємства [Текст] / В. І. Скіцько // Економіка і прогнозування. – 2009. – липень-вересень (№3). – С. 144-155.
- Федорова, Е. А. Методологические подходы к построению индекса финансовой стабильности (FCI) для российского финансового рынка [Текст] / Е. А. Федорова // Финансы и кредит. – 2015. – № 5. – С. 11-20.
- Юданов, А. О границах неразрешимости "проблемы безбилетника" [Текст] / А. Юданов, О. Пыркина, Е. Беккер // Вопросы экономики. – 2016. – № 11. – С. 57-75.
- Ярова, О. А. Асимптотика перехідних імовірностей напівмарковського процесу [Текст] / О. А. Ярова // Кібернетика та системний анаілз. – 2025. – № 1. – C. 158–160.
|