Електронний каталог
лінійна алгебра, линейная алгебра, linear algedra
Підтеми:
Документи:
- Неділько, С. А. Математичні методи в хімії [Текст] : підручник / С. А. Неділько. – К. : Либідь, 2005. – 256 с. – ISBN 966-06-0384-3.
- Нерух, О. Г. Лінійна алгебра та аналітична геометрія [Текст] : учб. посіб. / О. Г. Нерух, Н. М. Ружицька. – К. : Кондор, 2008. – 196 с. – ISBN 5-7763-2728-8.
- Охріменко, М. Г. Методи розв'язування некоректно поставлених задач [Текст] : підручник / М. Г. Охріменко, О. А. Жуковська, О. О. Купка. – К. : ЦУЛ, 2008. – 166 с. – ISBN 978-966-364-576-6.
- Процах, Л. П. Методи неявних функцій при розв'язувані двопараметричних лінійних спектральних задач [Текст] / Л. П. Процах, П. О. Савченко // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №2. – С. 42-49.
- Пукальський, І. Д. Нелокальна крайова задача з вираженням і задача оптимального керування для лінійних параболічних рівнянь [Текст] / І. Д. Пукальський // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №2. – С. 23-35.
- Пукальський, І. Д. Нелокальна параболічна крайова задача та задача оптимального керування для лінійних рівнянь з виродженням [Текст] / І. Д. Пукальський // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2012. – Вип. 10. – С. 102-114.
- Семчишин, Лідія Розв'язування системи лійнійних алгебраїчних рівнянь із багатовимірними матрицями для динамічної моделі Леонтьєва [Текст] / Лідія Семчишин // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2009. – Вип. 10. – С. 123-131.
- Сергиенко, И. В. Методы получения достоверных решений систем линейных алгебраических уравнений [Текст] / И. В. Сергиенко, А. Н. Химич // Кибернетика и системный анализ. – 2011. – январь--февраль (№1). – С. 68-80.
- Слоньовський, Р. В. Оцінка локальної похибки дробово-раціональних багатокрових методів зі змінним кроком інтегрування [Текст] / Р. В. Слоньовський, Р. Р. Столярчук // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2010. – №2. – С. 28-36.
- Співак, І. Я. Інтервальні обчислення [Текст] : опорн. консп. лекцій / І. Я. Співак. – Тернопіль : ТНЕУ, 2011. – 40 с.
- Сторож, О. Г. Деякі аналітичні властивості функції Вейля замкненого оператора [Текст] / О. Г. Сторож // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 7-13.
- Тевяшев, А. Д. Вища математика у прикладах та задачах [Текст] : навч. посіб. Ч. 1 : Лінійна алгебра і аналітична геометрія. Диференціальне числення функцій однієї змінної / А. Д. Тевяшев, О. Г. Литвин. – 2-ге вид. доповн. і до опрац. – К. : Кондор, 2006. – 588 с. – ISBN 966-351-178-8.
- Вища математика у прикладах та задачах [Текст] : навч. посіб. Ч. 2 : Інтегральне числення функцій однієї змінної. Диференціальне та інтегральне числення функцій багатьох змінних / А. Д. Тевяшев, О. Г. Литвин, Г. М. Кривошеєва [та ін.]. – 2-ге вид., доповн. і доопрац. – К. : Кондор, 2006. – 460 с. – ISBN 966-351-137-0.
- Вища математика у прикладах та задачах [Текст] : навч. посіб. Ч. 3 : Диференціальні рівняння. Ряди. Функції комплексної змінної. Операційне числення / А. Д. Тевяшев, О. Г. Литвин, Г. М. Кривошеєва [та ін.]. – 2-ге вид., доповн. і доопрац. – К. : Кондор, 2006. – 608 с. – ISBN 966-351-136-2.
- Вища математика у прикладах та задачах [Текст] : навч. посіб. Ч. 4 : Аудиторні контрольні роботи. Індивідуальні завдання / А. Д. Тевяшев, О. Г. Литвин, О. М. Титаренко, Н. П. Клімова. – К. : Кондор, 2006. – 556 с. – ISBN 966-351-155-9.
- Турчанінова, Л. І. Вища математика в прикладах і задачах [Текст] : навч. посіб. / Л. І. Турчанінова, О. В. Доля. – К. : Ліра-К, 2016. – 348 с. – ISBN 978-617-7320-80-6.
- Химич, А. И. Алгоритмы параллельных вычислений для задач линейной алгебры с матрицами нерегулярной структуры [Текст] / А. И. Химич, А. В. Попов, В. В. Полянко // Кибернетика и системный анализ. – 2011. – № 6. – С. 159-174.
- Чуйко, С. М. Нелинейные нетеровы краевые задачи в критическом случае второго порядка [Текст] / С. М. Чуйко, Ан.А. Бойчук, И. А. Бойчук // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 261-269.
- Шахно, С. М. Збіжність неточних різницевих методів при узагальнених умовах Ліпшиця [Текст] / С. М. Шахно // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №3. – С. 30-40.
- Яековець, В. П. Асимптотичне розв'язання задачі Коші для лінійного сингуляторно збуреної системи у випадку кратного спектра головного оператора [Текст] / В. П. Яековець // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 270-288.
1
2
|