Електронний каталог
математичні методи теоретичної фізики, математические методы теоретической физики
Документи:
- Антонюк, О. Регулярні властивості напівгруп, породжених нелінійними потоками на многовидах [Текст] / О. Антонюк // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2004. – №4. – С.56-63.
- Вереникин, А. О. Потенциал экономического равновесия [Текст] / А. О. Вереникин // Вестник Московского университета серия 6 "Экономика". – 2011. – № 5. – С. 3-26.
- Гафійчук, В. В. Аналіз дисипативних структур у дифузійних системах з дробовими похідними [Текст] / В. В. Гафійчук // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №4. – С.62-68.
- Грінченко, В. Т. Метод суперпозиції стосовно граничних задач для неоднорідних хвилеводів [Текст] / В. Т. Грінченко, Н. С. Городецька // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №1. – С. 20-31.
- Курпа, Л. В. Дослідження вільних коливань багатошарових пластин за допомогою теорії R-функцій [Текст] / Л. В. Курпа // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №4. – С.105-112.
- Леонидов, А. Путь к экономическому равновесию и эффективность финансовых рынков: взгляд физика [Текст] / А. Леонидов // Вопросы экономики. – 2009. – №11. – С. 82-89.
- Медвідь, О. М. Задача з інтегральними умовами для лінійних систем рівнянь із частинними похідними [Текст] / О. М. Медвідь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – №1. – С.32-39.
- Мойко, Н. В. Теоремы приближения операторных экспоненты и косинуса [Текст] / Н. В. Мойко, В. Л. Рябичев // Кибернетика и системный анализ. – 2009. – сентябрь-октябрь(№5). – С. 145-152.
- Опыт имитационного моделирования при анализе социально-экономических явлений [Текст] / Ю. Н. Павловский, Н. В. Белотелов, Ю. И. Бродский, Н. Н. Оленев. – М. : МЗ Пресс, 2005. – 137 с. – ISBN 5-94073-092-2.
- Поліщук, В. М. Стійкість задачі з нелокальними крайовими умовами для гіперболічних рівнянь [Текст] / В. М. Поліщук // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – №1. – С.24-31.
- Притула, Н. Транспортні задачі на мережах [Текст] / Н. Притула // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2005. – Вип. 2. – С.143-151.
- Математика в экономике [Текст] : учебник : в 2-х ч. Ч. 1 / А. С. Солодовников, В. А. Бабайцев, А. В. Браилов, И. Г. Шандра. – 2-е изд., перераб. и дополн. – М. : Финансы и статистика, 2005. – 384 с. – ISBN 5-279-02640-9.
- Математика в экономике [Текст] : учебник : в 2-х ч. Ч. 2 / А. С. Солодовников, В. А. Бабайцев, А. В. Браилов, И. Г. Шандра. – 2-е изд., перераб. и дополн. – М. : Финансы и статистика, 2005. – 384 с. – ISBN 5-279-02641-9.
- Чернышев, С. Л. Моделирование экономических систем и прогнозирование их развития [Текст] / С. Л. Чернышев. – М. : Изд-во МГТУ, 2003. – 232 с. – СПИСАНО. – ISBN 5-7038-1960-1.
- Шелестовський, Б. Г. Наближене розв'язування деяких некоректних задач теорії пружності [Текст] / Б. Г. Шелестовський // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №4. – С.56-61.
|