Година спілкування «Конституція – оберіг нашої держави»

Опубліковано: 28 червня 2022

122 Кожна держава має свою Конституцію, яка є її найціннішим документом. Конституція є гордістю країни, а день її прийняття вважається великим святом. Саме цьому святу 28 червня була присвячена година спілкування на тему «Конституція – оберіг нашої держави» для відвідувачів у читальному залі для студентів бібліотеки імені Л. Каніщенка ЗУНУ.
 Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.
 Для того, щоб всі люди в державі жили щасливо, кожен повинен знати Конституцію своєї держави, розуміти її, виконувати і боронити.
 Любезна Ірина висвітлила значення Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу та важливі етапами історичного розвитку нашої країни на шляху до її становлення, як конституційної держави. Учасники заходу активно висловлювали свої бачення основних положень документу, в якому закладено основу держави, а саме її суспільні та національні цінності, життєво важливі права та свободи громодян. Студентська молодь усвідомлено проявила прагнення і практичне вміння користуватись приписами чинного законодавства.
 Студентів також ознайомлено із книжковою виставкою "Конституція – шлях до утвердження української державності", на якій представлені наукові видання, що відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції. Розміщена література дає відповідь на питання, якою ця держава повинна стати.
 Поважаючи Конституцію й неухильно дотримуючись її принципів, ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

422522722322