Від війни до мистецтва

Опубліковано: 04 листопада 2022

арт 2 Працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ відвідали арт-виставку «Від війни до мистецтва», яка розгорнута і діятиме упродовж листопада в читальній залі бібліотеки Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.
 Тут представлено експонати волонтерів, громадських діячів Ірини Ільїнської і Олени Вовк, учасників Революції гідності, волонтерів Станіслава та Олени Пилипенко, а також роботи харківського художника-графіка Ігоря Сенькіна.
 Предмети виставки – розфарбовані військові гільзи, снаряди та ящики з-під гранат, каски, зібрані під час військового протистояння на Сході України, які створили митці-захисники на територіях бойових дій.
 Експонати для показу надано ГО «Вірне Серце родин загиблих воїнів Захисників України», серед них є уламок ракети С-300, який до Тернополя привезли волонтери з-під Харкова.
 У бібліотеці також відбулася презентація збірки поезій "Критик до народу або вірші мого дитинства" поета, українського військового Назара Мялікгулиєва, який загинув захищаючи рідну країну у червні 2022 року. Книжку репрезентувала його дружина Галина Шупер.

314432079 65 nНазарарт 1арт 3