Навчальний курс для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики».

Опубліковано: 09 лютого 2022

272914706 49 Принципами державної політики у сфері освіти є академічна доброчесність, формування громадянської культури, усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушення.
 Науково-педагогічні працівники згідно із Законом України «Про вищу освіту» зобов’язані підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність. Тож Управління просвітницької роботи та навчальних програм Національного агентства з питань запобігання корупції розробило навчальний курс для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики». (лист ЗВО України)
 У межах курсу розкриті теми суспільної доброчесності, а також надані інструменти для забезпечення прозорого й доброчесного освітнього середовища, нетерпимого до проявів корупції, академічної доброчесності тощо.
 Для отримання доступу до матеріалів курсу необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/PH746rhqwMv1CFL4A