Знайомство з книгою британського історика Ніла Ферґюсона «Площі та вежі»

Опубліковано: 14 лютого 2022

274059425 1 Сьогодні у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ працювали представники Української академії лідерства (Київський осередок), а саме: заступник керівника осередку з особистісного розвитку Дмитро Сиротюк, заступник керівника осередку з суспільного розвитку Назар Гапій та їхні студенти. Українська академія лідерства є одним із лідерів в роботі з активною молоддю та найпотужнішим молодіжним лідерським рухом в Україні.
 Наші гості у затишній атмосфері читали книгу британського історика Ніла Ферґюсона «Площі та вежі», яка написана для усіх, хто цікавиться історією, соціологією, політологією, а також впливом технологій на суспільство. Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися з приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив та підсилив їхню роль, ставши новим варіантом втілення громадських площ. У цій книзі Ферґюсон аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.
 Сподіваємось, що сьогоднішній захід приверне увагу студентства до читання, викличе неймовірну емоційну реакцію та бажання взяти книгу в руки. Адже, без читання немислима інтеграція особистості в багатонаціональну культуру, шо включає весь комплекс духовних, матеріальних, інтелектуальних рис, систем світогляду, традицій, що характеризують суспільство. Від рівня культурної компетентності громадян великою мірою залежать економіка, політика, національна безпека і конкурентоспроможність країни.

274018047 2274108919 3274084619 4274072233 5274015790 6