Електронний каталог
рівняння вищих степенів, уравнения высшей степени
Документи:
- Баранецький, Я. О. Нелокальна багатоточкова задача для диференціально-операторних рівнянь порядку 2n [Текст] / Я. О. Баранецький, А. А. Баша // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – Т. 57, № 3. – C. 37–44.
- Білусяк, Н. І. Крайова задача для рівнянь зі змінними коефіцієнтами, нерозв'язаних відносно старшої похідної за часом [Текст] / Н. І. Білусяк, Б. Й. Пташник // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №2. – С. 42-52.
- Булацик, О. О. Про взаємне перетворення типів розв'язків одного класу нелінійних інтегральних рівнянь Гаммерштейна [Текст] / О. О. Булацик // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 43-50.
- Буряченко, К. О. Розв'язність задачі Наймана в крузі для правильно еліптичних рівнянь четвертого порядку [Текст] / К. О. Буряченко, А. І. Харабара // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 1. – С. 7-17.
- Вовк, О. В. Інтеграція ньютонівської лінеразації у часову дискретизацію початково-крайових задач [Текст] / О. В. Вовк, Г. А. Шинкаренко // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 2. – С. 60-71.
- Доманська, О. В. Крайові задачі для нелійних еліптичних рівнянь вищих порядків без умов на нескінченності [Текст] / О. В. Доманська // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – №4. – С. 19-30.
- Елишевич, М. А. Задача Коши для системы линейных неоднородных дифференциальных уравнений первого порядка с прямоугольными матрицами [Текст] / М. А. Елишевич // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 173-190.
- Іванов, М. І. Задача з вільною межею для двомірного параболічного рівняння [Текст] / М. І. Іванов // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №1. – С. 27-35.
- Іванчов, М. І. Обернена задача для параболічного рівняння зі слабким виродженням в області з вільною межею [Текст] / М. І. Іванчов, Н. М. Гринців // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №4. – С. 27-36.
- Іващук, О. Т. Математика [Текст] : навч. посіб. / О. Т. Іващук, С. А. Пласконь, О. С. Башуцька ; за ред. М. І. Шинкарика. – Тернопіль : ТНЕУ, 2010. – 214 с. – (До 50-річчя ТНЕУ).
- Ільків, В. С. Оцінка міри множини рівня розв’язків диференціальних рівнянь зі сталими коефіцієнтами [Текст] / В. С. Ільків, З. М. Нитребич // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – Т. 57, № 3. – C. 29–36.
- Каленюк, П. І. Задача з однорідною інтегральною умовою для неоднорідного рівняння із частинними похідними [Текст] / П. І. Каленюк, І. В. Когут, З. М. Нитребич // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – № 4. – С. 7-14.
- Кнопов, П. С. Сергиенко И.В. О некоторых научных результатах Ю.М. Ермрльева и его школы в области современной теории оптимизации [Текст] / П. С. Сергиенко И.В. Кнопов // Кибернетика и системный анализ. – 2011. – № 6. – С. 3-27.
- Узагальнене рівняння дифузії в статистиці Рені [Текст] / П. Костробій, Б. Маркович, О. Візнович, М. Токарчук // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2015. – № 21. – C. 117-124.
- Кузь, А. М. Задача з інтегральними умовами за часом для параболічних за Шиловим систем рівнянь [Текст] / А. М. Кузь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – Т. 57, № 3. – C. 16–28.
- Кузь, А. М. Задача з інтегральними умовами за часом для системи рівнянь динамічної теорії пружності [Текст] / А. М. Кузь, Б. Й. Пташник // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 40-53.
- Куриляк, Д. Б. Розв'язок одного класу систем парних сумарних рівнянь для приєднаних функцій Лежандра [Текст] / Д. Б. Куриляк // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №1. – С. 48-58.
- Лавренюк, С. П. Необмеженість розв'язків одного гіперболічного рівняння третього порядку [Текст] / С. П. Лавренюк, О. Т. Панат // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №3. – С. 36-45.
- Лучко, В. М. Задача Коші для параболіного рівняння вищого порядку з імпульсною дією [Текст] / В. М. Лучко // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №1. – С. 17-24.
- Лучко, В. М. Задача Коші для параболічного псевдодиференціального рівняння вищого порядку з імпульсною дією [Текст] / В. М. Лучко // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – № 3. – С. 7-21.
- Ляшко, С. И. Об одной теореме М.А.Красносельского [Текст] / С. И. Ляшко, В. В. Семенов // Кибернетика и системный анализ. – 2010. – ноябрь-декабрь (№6). – С. С. 180-183.
- Недашковский, Н. А. О решении одного класса нелинейных балансовых моделей межотраслевого эколого-экономического взаимодействия [Текст] / Н. А. Недашковский, Т. И. Крошка // Кибернетика и системный анализ. – 2011. – июль-август (№5). – С. 21-32.
- Недашковська, А. Ітераційний метод розв’язування системи поліноміальних рівнянь другого степеня [Текст] / А. Недашковська // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2015. – № 21. – C. 150-161.
- Окрепкий, Б. Осесиметрична температурна задача для системи тіл циліндр-півпростір при неідеальному тепловому контакті [Текст] / Б. Окрепкий, М. Шелестовська // Вісник Тернопільського національного економічного університету. – 2005. – № 3. – С. 23-27.
- Пабирівська, Н. В. Визначення старшохо коефіцієнта у параболічному рівнянні [Текст] / Н. В. Пабирівська, В. А. Власов // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2006. – №3. – С. 18-26.
- Павленко, О. Диффузионная аппроксимация модели пуассоновского типа для накопленной избыточной доходности [Текст] / О. Павленко, А. Пола, Е. Царьков // Кибернетика и системный анализ. – 2015. – № 5. – C. 117-127.
- Пляцко, Р. М. Про неосциляційні розв'язки рівнянь Матісона [Текст] / Р. М. Пляцко, О. Б. Стефанишин // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 48-55.
- Пожидаєв, С. Про "нове" рівняння руху колісної машини [Текст] / С. Пожидаєв // Техніка і технології АПК. – 2016. – № 4. – С. 20-22.
- Попов, Г. Я. Основы теории двухмерных бесконечных систем алгебраических уравнений [Текст] / Г. Я. Попов // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2010. – №2. – С. 17-27.
- Процак, П. Задачі Коші для ультраболічних рівнянь запізненням за часом [Текст] / П. Процак // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2008. – Вип. 6. – С. 27-37.
- Процах, Н. П. Обернена задача для ультрапараболічного рівняння з невідомою функцією просторової змінної у правій частині [Текст] / Н. П. Процах // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 2. – С. 20-36.
- Процюк, Б. В. Визначення термопружного стану кусково-неоднорідної термочутливої кулі [Текст] / Б. В. Процюк, В. М. Синюта // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 78-84.
- Пташник, Б. Й. Задача Діріхле - наймана для системи гіперболічних рівнянь зф сталим коефіцієнтами [Текст] / Б. Й. Пташник, С. М. Репетило // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 25-31.
- Рачковский, Д. А. Оценка сходства векторов по их рандомизированным бинарным проекциям [Текст] / Д. А. Рачковский // Кибернетика и системный анализ. – 2015. – № 5. – C. 157-168.
- Снітко, Г. А. Обернена задача визначення залежних від часу функцій у молодшому коефіцієнті параболічного рівняння в області з вільною межею [Текст] / Г. А. Снітко // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 2. – С. 37-47.
- Стехун, А. А. Асимптотическое поведение решений одного класса обыкновенных дифференциальных уравнений третьего порядка [Текст] / А. А. Стехун // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 246-260.
- Сущ, В. Н. Дискретний аналог рівнянь Богомольного [Текст] / В. Н. Сущ // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – № 4. – С. 36-42.
- Федусь, У. М. Ідентифікація коефіцієнта при похідній за часом у квазілійному параболічному рівнінні [Текст] / У. М. Федусь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №1. – С. 20-32.
- Чернуха, Ольга Рівняння дифузії в шаруватих структурах з урахуванням неідеальних умов контракту [Текст] / Ольга Чернуха. – С. 142-149.
- Шахно, С. М. Про збіжність прискореного методу Ньютона при узагальнених умовах Ліпшиця [Текст] / С. М. Шахно // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 1. – С. 18-25.
- Шахно, С. М. Аналіз збіжності комбінованого методу для розв'язування нелінійних рівнянь [Текст] / С. М. Шахно, І. В. Мельник, Г. П. Ярмола // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 1. – С. 31-39.
- Яековець, В. П. Асимптотичне розв'язання задачі Коші для лінійного сингуляторно збуреної системи у випадку кратного спектра головного оператора [Текст] / В. П. Яековець // Нелінійні коливання. – 2013. – № 2. – С. 270-288.
|